Jak one się zmieniają? Pigułka wiedzy o rozwoju psychoseksualnym dzieci i młodzieży

Jesteś wychowawcą, nauczycielem czy pracujesz na co dzień z dziećmi i chcesz dowiedzieć się więcej o rozwoju psychoseksualnym dzieci i młodzieży? Serdecznie zapraszamy na szkolenie w formie webinaru.

Spotkanie zaplanowane jest dla kameralnego grona osób (maksymalnie 12). Poza kwestiami teoretycznymi dotyczącymi kolejnych etapów rozwoju, norm, faktów i mitów związanych z seksualnością będziemy pracować aktywnie i dzielić się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami związanymi z pracą z młodymi osobami. To połączenie teorii i praktyki pozwoli nam omówić ważne treści, w bezpiecznej i swobodnej atmosferze. Osoby uczestniczące w spotkaniu będą proszone o włączenie kamer i mikrofonów, tylko wtedy zyskają z wydarzenia w pełni.

Prowadząca:

Katarzyna Fusiek – mgr psychologii (specjalizacja terapia rodzin i małżeństw), seksuolożka, uprawnienia pedagogiczne, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, certyfikowana Doradczyni Krajowego Centrum ds. AIDS, certyfikowana konsultantka problematyki HIV/AIDS, trenerka warsztatów profilaktycznych (m.in. zdrowie publiczne oraz psychoedukacja) – praca głównie z młodzieżą w szkołach oraz młodymi dorosłymi. Absolwentka XV Szkoły Trenerskiej Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych. Ukończone liczne kursy i szkolenia m.in. z Dialogu Motywującego oraz uzależnień behawioralnych. Od ponad 10 lat współpracuje z szeregiem organizacji pozarządowych i instytucji pomocowych zajmujących się problematyką zdrowia seksualnego oraz uzależnień, ze szczególnym uwzględnieniem redukcji szkód.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

Spotkanie nie będzie nagrywane, wszystkie omówione treści zostają tylko między osobami uczestniczącymi w spotkaniu.

Szkolenie jest ODPŁATNE (90zł/3h pracy z przerwą), odbędzie się na platformie ZOOM. /niestety FB uniemożliwa odznaczenie w wydarzeniu informacji o płatności/

Zapisy do dn 19.07.2021 przez formularz: shorturl.at/vzZ56

Każda osoba, która zapisze się na szkolenie i dokona wpłaty otrzyma unikalny link umożliwiający uczestnictwo w spotkaniu.

W przypadku dużego zainteresowania, możliwe jest uruchomienie kolejnego terminu.

W przypadku pytań, proszę o kontakt: kasia.a.fusiek@gmail.com

LINK DO WYDARZENIA NA FB: https://fb.me/e/UmKUDLRT

Call Now Button